ЗДО ПЕРЕМОЖЕЦЬ У МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ

«СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ- 2024»
27-29 березня 2024 року відбулась головна подія освітньої сфери України – П’ятнадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2024», яка за своїм фаховим рівнем, змістовністю програми з найбільш актуальних питань модернизації сфери освіти, чисельністю учасників усіх ланок системи освіти є найбільш рейтинговою та широкомасштабною виставкою в Україні. Метою виставки було згуртування професійної спільноти педагогічних, наукових і науково-педагогічних працівників задля презентації професійних досягнень, сучасних наукових розробок і педагогічних практик, обміну досвідом, пошуку дієвих рішень щодо розвитку освіти й науки в умовах глобалізаційних викликів.
ЗДО «Ластівка» став переможцем і отримав Диплом та срібну медаль з тематичної номінації «STEM – освіта як засіб формування мотивації до науково-дослідницької та проєктної діяльності».
Вітаємо КОЖЕМ’ЯКУ Світлану Миколаївну – директора закладу, вихователя-методиста СЕМЕНУХУ Інну Володимирівну та вихователя ПАВЛИЧЕНКО Наталію Олексіївну – за презентацію досягнень, активну участь і значний внесок у розвиток сфери освіти й науки України та отримання сертифікатів.