Відлунав ще один неймовірно красивий та зворушливий випускний в групі “Перлинки”.Ми дивилися на їхній останній вальс, і на очі наверталися сльози радості та легкого смутку. Серце розривається від ніжності та гордості за них, адже за цей час вони стали абсолютно рідними. Бажаємо нашим дорогим випускникам легкої та світлої долі, щасливого дитинства, мирного і безпечного неба. Нехай ваш шкільний шлях буде цікавим і легким. Сяйте яскраво, наші любі, у добру путь!












