Війна не має відбирати у дітей час для розвитку, адже вони зростають кожну хвилину.
Важливо не лише розвивати дітей, але й піклуватися про їхнє ментальне здоров’я. Формування позитивних навичок у дітей дошкільного віку, спрямованих на зниження рівня тривоги та стресу, є важливим завданням сьогодення. Участь у конкурсі «Гратися і не боятися» від ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» за підтримки Міністерства освіти і науки України, ЮНІСЕФ – це чудова ініціатива, яка сприяє створенню безпечного та позитивного середовища для розвитку дітей.
Вихователь Наталія Павличенко працює над збереженням ментального здоров’я за допомогою «Рухових пригод», оскільки фізична активність сприяє виробленню ендорфінів, які поліпшують настрій і знижують рівень стресу. Різноманітні вправи, такі як танці, прогулянки, спортивні ігри можуть бути корисним для підтримки ментального здоров’я.
«Я та світ» (громадянська свідомість) – Формування основ громадянської свідомості та розвитку навичок для активної участі у суспільному житті дітей є одним з головних завдань сьогодення. Оскільки це сприяє формуванню відчуття приналежності до суспільства, розумінню власних прав і обов’язків, а також умінню взаємодіяти з іншими людьми. Через участь у громадських заходах, дискусіях з ровесниками та дорослими, а також через набуття навичок співпраці та емпатії, дитина зміцнює свою психічну стійкість і відчуття задоволення від соціальної взаємодії, що позитивно впливає на її ментальне здоров’я. #ЯіТи #UNICEFUKRAINE
