ОСВІТА ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ

            Основним завданням цього напряму освіти є формування у дітей моделей поведінки, звичок, стилю життя, що відповідають потребам сталого розвитку людства. Це освіта не про сталий розвиток, а для сталого розвитку. Тож діти мають не тільки ЗНАТИ, наприклад, про необхідність економити папір для збереження дерев і можливість його вторинної переробки, а й разом з дорослими БРАТИ УЧАСТЬ У ДІЯХ по його економному використанню.

            Реалізація в роботі закладу дошкільної освіти ідей освіти для сталого розвитку передбачає засвоєння дітьми, а через дітей їхніми батьками та самими педагогами надзвичайно важливих навичок екологічно-, економічно- й соціально доцільної поведінки, без якої неможливе створення та існування суспільства стійкого благополуччя, суспільства, яке засобами комфортного існування сьогодні з любов’ю створює таке ж комфортне майбутнє для наступних поколінь.

  Однією із передумов освіти для сталого розвитку є збереження довкілля завдяки переробці певних видів відходів. Пропонуємо вам долучитися до збереження довкілля. Задля цього в нашому закладі проводяться постійно діючі акції «Дамо речам друге життя».