Квітуча згадка від наших випускників!

Територія нашого закладу засяяла новими барвами!Випускники групи №2 «Пізнайки» та групи №5 «Перлинка» залишили про себе прекрасну пам’ять, висадивши кущі ніжних троянд.Тепер ця краса щодня милуватиме око та нагадуватиме про наших талановитих вихованців. Дякуємо батькам за такий чудовий подарунок, а діткам — за старанну працю під час висадки квітів! ❤️❤️Дорогі наші випускники! Ми завжди будемо раді бачити вас у садочку. Нехай ці троянди квітнуть, а ми, милуючись ними, з любов’ю згадуватимемо про вас. 🎓🌟
Дякуємо за красу та тепло ваших сердець! ✅#Випуск2026 #НашіДіти #ТрояндиДляСадочка #Пізнайки #Перлинка #ДякуємоБатькам #КвітучийСадок