Краща групова кімната ЗДО

Роботу педагога неможливо порівняти із будь-якою іншою професією. Саме вони відіграють важливу роль у становленні кожної особистості, закладаючи той базис, який робить людину людиною!Сьогодні, в умовах повномасштабного вторгнення рф в Україну, ми продовжуємо працювати та навчати наших дітей. Готовність вихователів працювати, не зважаючи на будь-які виклики, є справжнім прикладом для всіх. І це викликає особливу повагу в суспільстві.
Наші педагоги взяли участь у загальному заліку ЛАЙТ-КОНКУРСУ «Краща групова кімната ЗДО» – 2022 року який проводив ІНТЕРНЕТ -ПОРТАЛ РЕЙТИНГУ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ (WWW.RATING.UKROSVITA.ORG) та отримали грамоти:

Семенуха Інна Володимирівна – за зайняте 4 рейтингове місце серед 100 кращих ЗДО України у загальному заліку ЛАЙТ – КОНКУРСУ «Краща групова кімната ЗДО»-2022.
Павличенко Наталія Олексіївна – за зайняте 5 рейтингове місце серед 100 кращих ЗДО України у загальному заліку ЛАЙТ – КОНКУРСУ «Краща групова кімната ЗДО»-2022.
Глушко Вікторія Анатоліївна– за зайняте 5 рейтингове місце серед 100 кращих ЗДО України у загальному заліку ЛАЙТ – КОНКУРСУ «Краща групова кімната ЗДО»-2022.
Лепетуха Лариса Семенівна– за зайняте 5 рейтингове місце серед 100 кращих ЗДО України у загальному заліку ЛАЙТ – КОНКУРСУ «Краща групова кімната ЗДО»-2022.

Вітаємо наших педагогів

mycollages_compressed