«Кольоровий тиждень»

«Кольоровий тиждень»

З 20 липня по 24 липня 2020 року у ЗДО «Ластівка» проходив «Кольоровий тиждень». Кожен день тижня присвячений певному кольору та мав свою тематику.Конкурси, ігри, змагання, які проходили в рамках тижня, розвивали творчість дітей, спостережливість, кмітливість та креативність.

Кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку або пристрасть, допомагають зосередитися. Колір впливає на підсвідомість не менш сильно, ніж сказане слово.

Розпочали з понеділка — зеленого дня. День надії, безпеки, юності, спокою. Зелений колір – скромний, спокійний, вологий, м’який. Це колір природи, рослин. Без них неможливе життя, вони своїм корінням йдуть в землю, а листям тягнуться до неба. Отже, діти вчилися любити природу, берегти її, бути з нею одним цілим.

Вівторок присвятили жовтому кольору – дуже сонячний і яскравий, адже жовтий – це колір сонця, радості і оптимізму. Око радіє, серце переповнюється захватом, душа співає, відчуваючи теплий подих.

Середу — синьому – це колір повітря та легкої води — струмків та річок.

Четвер — червоному – яскравому, чарівному, неповторному, вітамінному… Діти взяли участь в акції теплих слів та дарували «Серце доброти».

У п’ятницю ж улаштували різноколірний день який пройшов на високому емоційному підйомі та позитиві. В садочок завітав Карлсон з солодкими подарунками та повітряними кульками. Посмішка не сходила з дитячого обличчя.

Під час освітнього процесу та ігрової діяльності робили акцент на натуральних природних об’єктах: листі, квітах, овочах, фруктах. Жвавий інтерес у дошкільників викликало їхнє брання, адже всі вони мали елементи одягу однакового забарвлення.

Для пізнавального розвитку впродовж кожного дня кольорового тижня вихователі у роботі з дітьми використовували дидактичні та словесні ігри, вправи, бесіди.

Різнобарвний день був насиченим на події: для дітей влаштовували розваги, ігри, сюрпризні моменти.Кольоровий тиждень провели весело, цікаво та невимушено.